אתר מובייל

מה עשה המובייל לעולם האינטרנט?

הטלפונים החכמים חוללו מהפכה בעולם האינטרנט כאשר למעשה הניחו מחשב ביד או בכיס של הגולשים, שנמצא איתם בכל מקום וזמן. רוב השימוש במחשבים ומנועי חיפוש נעשה כיום מסמארטפונים והפער לטובתם רק הולך וגדל. מקובל כיום לחשוב כי יותר משליש השימוש הפרטי באינטרנט מתבצע כיום בסמארטפונים. גלישה, צריכת תכנים, מוצרים ושירותים מתבצעת בכף ידו של הגולש בכל מקום בו הוא נמצא.

 

לסמארטפונים ולטאבלטים יש תכונות

 שמאפשרות גלישה וניווט יותר נוחים באתרי האינטרנט- כמו "גלגלים" לבחירת אופציות, חיצים מחליקים וזזים, GPS מובנה ושירותי מיקום, כפתורים להתקשרות ולשליחת דוא"ל, שיתופי תמונות וקבצים, תשלומים ועוד פיתוחים רבים וחדשים.

 

 בשל פיתוחים אלו יוצא שאתר "רגיל"

 המוצג בסמארטפון נראה מיושן וקשה לתפעול באופן שאף מביא לנטישת האתר והעדפת אתרים מתחרים. הצפי הוא שהדורות הבאים לא יכנסו כלל לאתר שאינו סלולרי.

 

גולש בסמארטפון יכול להכנס לאתר "רגיל"

 ולנווט בו כאילו ישב מול האתר בביתו, במחשב שולחני. אך מחקרים מראים כי גולשים בסמארטפון מעדיפים את האתר הסלולרי ("אתר מובייל") כאשר מוצגת בפניהם האפשרות ("גלוש באתר מותאם/עבור לאתר סלולרי/השאר באתר הרגיל") וגרוע מכך- יש נטיה לנטוש ולא לבצע פעולות וקניות באתר שאינו מותאם.

 

מגמה זו הולכת וגוברת גם בין הגולשים ה"רגילים" ובאופן מוחלט וגורף אצל הדור הצעיר שנולד כבר עם הסמארטפון ביד. אנו בונים דפי נחיתה ואתרי מובייל

 

אם מ-אפס ואם על בסיס מבנה ועיצוב האתר הרגיל שלכם. האתר משתכלל ומתאים את העסק להצגה סלולרית המשפרת את חווית הגלישה, הניווט והנגישות, השיתופים וכמובן- את זיקת הלקוח  ונכונותו לפנות אליכם. אתר סלולרי הוא העתיד- אל תשארו מאחור !!!

דוגמה- אתר סלולרי של "אלורגניק- מוצרי אלוורה אורגנית" בטכנולוגית HTML5. (הגרסה הסלולרית מוצגת אוטומטית בסמארטפונים ובטאבלטים)

 

פנו אלינו לאיפיון וקבלת הצעת מחיר טובה.

לחצו כאן ליצירת קשר ונציגינו יחזרו אליך בהקדם האפשרי