שידרוג וניהול אתרים

 

מתי בניתם את האתר? אתם בקשר עם בונה האתר? מסתדרים עם הניהול? כמה משלמים?

המון שאלות קשות.....קיימים אתרי אינטרנט שנבנו לפני מספר שנים, מה שנחשב ל"נצח" בעולם הטכנולוגי המהיר שלנו. אתרים כאלו יושבים על מערכות מיושנות הפוגעות בכישוריהם, בקידום הנגזר מכך וכמובן גם חזותית, כאשר עיצובם מיושן ומשעמם.

אנו מספקים שירות של "מתיחת פנים" לאתר, העברתו למערכת טכנית חדשה וריענון העיצוב והגרפיקה. זהו מהלך שניתן וראוי לעשותו גם כאשר אתם חשים "כבולים" למי שבנה לכם את האתר. במקרים רבים נמצא כי אתם משלמים סכומים מיותרים על תמיכה, שירות, איחסון ותשלומים מוזרים נוספים.אל תהיו "בני ערובה" בידי בונה אתרים שלא מוכן לשחרר את האתר שלכם בתירוצים שונים.

הפעילות לשדרוג האתר כוללת:

פגישת איפיון וייעוץ עסקי בראיית האתר וזיקתו לעסק.

בחינת האופן הקיים של ניהול תוכן האתר (עצמי? חיצוני? שולטים במערכת?)

בחינת התנאים המסחריים הקיימים להפעלת האתר.

בחינת הגרפיקה הקיימת.

הגשת הצעה הוגנת, מלאה ומפורטת לשידרוג האתר מבחינה טכנית ומבחינת ניהול התוכן- מתבטאת לרוב גם בהפחתת התשלום השנתי על שירות ואחסנה.

חשוב לדעת!! (גם אם ניסו להפחיד אתכם..)- פעילות להעברת האתר למערכת אחרת אינו פוגע בקידום האתר ו/או לנסיגה במעמדו מבחינת גוגל.

 

במקרים של בעלי אתרים ש"לא מסתדרים" עם האתר, מערכת הניהול, כתיבת תכנים ומאמרים, העלאת תמונות- אנו מציעים שירות של ניהול תוכן האתר על ידי פרוייקטור העומד בקשר קבוע עם בעל האתר ו"חי" איתו את החומר. ניהול נכון ושוטף של תוכן האתר יכול לעשות פלאים לקידום האורגני ולמיקומו של האתר בתוצאות החיפוש בגוגל.

 

לחצו כאן ליצירת קשר ונציגינו יחזרו אליך בהקדם האפשרי